Časté dotazy k věrnostnímu programu

Aktualizace 8.3.2016: Čerpací stanice je nyní součástí našeho slevového programu Rupexim drive. Podrobnosti naleznete na stránce Věrnostní Program.

Protože na naší čerpací stanici můžete využívat více forem výhod a věrnostních programů, než je u konkurenčních řetězců zvykem, ne vždy se nám podaří našim zákazníkům přesně vysvětlit, jak který funguje a jaké jsou podmínky jejich registrace. Pokusíme se o to v tomto krátkém článku.

PowercarD

Věrnostní bodový program, který je otevřen pro všechny zákazníky a je možné se do něj registrovat online, nebo u pokladny na prodejně. Tento věrnostní program spravuje kompletně zastoupení spol. Gulf pro Českou a Slovenskou republiku, které určuje katalog cen, hodnotu bodů a zajišťuje jej technicky. Pro konkrétní dotazy ohledně nabídky a odběru zboží se prosím obracejte na oficiální zastoupení – gulfoil@gulfoil.sk či oficiální facebook profil. S PowercarD se můžete setkat nejen na čerpacích stanicích Gulf v ČR/SR, ale i dalších obchodních místech.

Gulf Advantage program

Díky tomu, že naše čerpací stanice na Vídeňské ulici je provázána s areálem Auto Rupexim, který nabízí komplexní služby spojené s každým aspektem provozování automobilu, přišlo nám přirozené tyto služby propojit s čerpací stanicí. Proto jsme vytvořili náš vlastní slevový program pro jednotlivé zákazníky a firmy. Druhy karet a výhody jejich držení naleznete na stránce Věrnostní program.

Jak slevovou kartu získat jako zákazník čerpací stanice?

Používejte věrnostní kartu PowercarD s každým tankováním, nákupem v shopu, nebo opravou vozu v autoservisu Auto Rupexim (i tam vydáváme body). Podle množství nasbíraných bodů za časový úsek budeme automaticky odměňovat zákazníky kartami Advantage a Advantage+ se slevami na všechny nabízené produkty a služby Gulf a Auto Rupexim. A to bez odečtení bodů z vašeho PowercarD konta, které můžete i nadále sbírat a použít k výběru zboží.

Kolik musím natankovat nebo nakoupit, abych dostal slevovou kartu?

Na to bohužel ještě nemáme 100% odpověď. Vzhledem k tomu, že nejsme korporace, ale jen tým lidí, který se snaží provozovat konkurenceschopnou benzínku z velké části svépomocí, tak věci jako věrnostní program (které typicky zaměstnávají produktový tým ve velkých řetězcích) nám zaberou trochu víc času, aby byly nastavené správně. Nedokážeme teď s určitostí říct, kdy dostanete slevovou kartu za vaše poctivě proježděné nádrže, ale minimálně se pokusíme čekání zkrátit několika novinkami, které připravujeme na Vánoce.

Jedna možnost, jak získat slevovou kartu už nyní, tu ale je: jste-li stálý zákazník autoservisu Auto Rupexim, s největší pravděpodobností už kartu Advantage, či Advantage+ máte. Pokud se jím teprve plánujete stát, můžete využít aktuální akce na přezutí pneumatik platné do konce listopadu a kartu Advantage získáte rovnou.


Děkujeme za pochopení a zejména děkujeme našim vracejícím se zákazníkům, kteří stále přijíždí tankovat i bez slevové karty. Každé tankování s PowercarD se počítá a bude odměněno!

Vedení čerpací stanice Gulf Praha

Publikováno 5. 11. 2015 na čerpací stanici Gulf Praha Vídeňská.

Kontakt

+420 241 407 000
info@gulfoilprague.cz
Vídeňská 343
252 42 Vestec u Prahy
Součást autokomplexu