Prémiová paliva Gulf

Na čerpací stanici Gulf nenajdete žádné běžné palivo. Naše prémiová naftová a benzínová paliva byla vyvinuta na základě zkušeností z nejtěžších automobilových zkoušek 24h Le Mans a mají v rámci českého trhu unikátní vlastnosti. Všechna paliva (i ta základní) obsahují aditiva, která vylepšují pravidelný běh každého motoru, snižují spotřebu, pomáhají dosahovat maximálního výkonu a při dostatečně dlouhém používání motor i aktivně zbavují nečistot a vedlejších produktů spalování, čímž prodlužují životnost motoru.

Gulf Racing Diesel 60

Vlajkový naftový produkt Gulf Racing Diesel 60 je unikátní palivo špičkové kvality, které se pyšní průměrnou cetanovou hodnotou 60 oproti běžným 52-53. V praxi to znamená, že okamžitě po natankování poznáte rozdíl v tišším a pravidelnějším chodu motoru, citelně nižší spotřebě, lepším startování a vyšším maximálním výkonu než u běžného paliva, a to jak u nových vozidel, tak u motorů s nájezdem ve stovkách tisíc kilometrů. Pokud chcete dostat ze svého TDI maximum, nebo si jen užívat fakt, že váš motor pracuje maximálně efektivně, Racing Diesel 60 je správná volba.

Xtream Racing 98

Toto nejvýkonnější benzínové palivo je určeno zejména pro vysokoobjemové a přeplňované typy motorů, které pro maximální výkon vyžadují vysoké oktanové číslo. Oceníte ho ovšem v každém benzínovém motoru díky velkému množství aditiva s čistícím efektem na vstřikovací jednotky, ventily a spalovací prostor. Oproti jiným je odolné extrémním teplotám a působí tak nejen na části motoru před spalovací komorou, ale i za ní na výfukovou soustavu. Aditivum navíc obsahuje složky chránící palivový systém před vnitřní korozí a odseparuje případnou zkondenzovanou vodu od paliva v palivové nádrži. Vlastnosti použitého aditiva řadí toto palivo ke špičce na trhu.

Kontakt

+420 241 407 000
info@gulfoilprague.cz
Vídeňská 343
252 42 Vestec u Prahy
Součást autokomplexu