Slavnostní otevření 10. 4. 2015

Prvního opravdu teplého jarního dne, 10. dubna 2015, vyústila naše kolektivní snaha ve velkolepé zahájení provozu plně zrekonstruované čerpací stanice pod značkou Gulf. Mnoho lidí odvedlo mnoho práce, aby bylo možné provoz vůbec zahájit, ale nám se podařilo první den provozu nejen to – otevření doprovázel bohatý program se spoustou aktivit, vzácných hostů a krásných vozů.

Slavnostní otevření 10. 4. 2015Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným na slavnostním otevření za skvělou atmosféru. Všechno vyšlo nad očekávání a nemohli jsme si přát lepší první krok.Zpracovala: Elina Osipova, díky 🙂

Posted by Gulf Oil Praha on Saturday, 25 April 2015

IMG_5118

Celý den byl nabitý k prasknutí – akci zahájil moderátor Dalibor Gondík, který společně s českým automobilovým závodníkem Tomášem Enge návštěvníkům představil vystavené vozy v barvách Gulf – Lotus LMP2, Ariel Atom, veterán Triumph a dvě limuzíny Tesla Model S. Za vůně připravovaného občerstvení mezitím diváci soutěžili o hodinky Gulf v simulátoru F1 a ti šťastnější se na celou akci podívali z ptačí perspektivy ve vrtulníku.

DSC_9512 DSC_9565 DSC_9633

Celou akci několikrát zpestřil kaskadérský jezdec na motocyklu Pavel Vik, a když se zrovna neproháněl na svém stroji, pozornost na sebe ubírala modelka oděná do závodních barev Gulf a Auto Rupexim za pomoci bodypaintera.

DSC_9702

Odpoledne následovalo slavnostní přestřižení pásky, kterého se kromě Dalibora Gondíka a Tomáše Engeho účastnil provozovatel čerpací stanice Petr Růžička, zástupce společnosti Gulf pro Českou a Slovenskou republiku Jaroslav Lopatka a představitel společnosti Gulf pro Evropu Paul Stannard z Velké Británie. Po přestřižení jsme u stojanu přivítali prvního zákazníka, kterému symbolicky natankoval jeho vůz Tomáš Enge.

IMG_5341IMG_5309 DSC_9762

Celý den jsme si nemohli přát hladší průběh, lepší počasí, ani lepší náladu. Děkujeme všem návštěvníkům za účast, všem nynějším zákazníkům za věrnost a samozřejmě všem, kteří nám pomohli náš benzínový sen zrealizovat. Věříme, že se nám podaří udržet nastavená očekávání po celou dobu provozu čerpací stanice.

gulf-lmp2-straight-web-no-prices

Fotografie: Filip Růžička a Mikhail Bobchinetskiy

Video: Elina Osipova

Publikováno 15. 4. 2015 na čerpací stanici Gulf Praha Vídeňská.

Kontakt

+420 241 407 000
info@gulfoilprague.cz
Vídeňská 343
252 42 Vestec u Prahy
Součást autokomplexu