Balík výhod přímo od nás

Vážíme si každého věrného zákazníka – s naší kartou Advantage nyní můžete využívat více výhod, než kdy předtím. A to ihned po registraci.

Registrujte se

Sleva na každé tankování

Na čerpací stanici Gulf v Praze mají členové klubu Rupexim Drive fixní neomezenou slevu 0,40 Kč na každý litr kteréhokoliv paliva. Tuto slevu je možné čerpat ihned po registraci a bez žádných dalších podmínek a výjimek.

Slevy na vybrané zboží

Pro členy klubu Rupexim Drive pravidelně zlevňujeme vybrané zboží v našem Gulf Shopu a občerstvení Gulf Fresh food. Za skvělou cenu se tak můžete občerstvit či posedět u šálku značkové kávy. Nechybí ani zde vyráběné čerstvé bagety nebo pečivo, které si sami dopékáme.

Slevy a výhody v autoservisu Auto Rupexim

Pravidelné inspekční prohlídky, či jakákoliv údržba Vašeho vozu nebude v našem profesionálním nezávislém autoservisu stát víc, než je nezbytně nutné. Členové klubu Rupexim Drive však ušetří ještě více a to nejen na práci, ale i na vybraných náhradních dílech, náhradním vozidle, či jiných službách i desítky procent.

Vaše vstupenka do Rupexim Drive

Výhody karty Advantage nekončí na čerpací stanici. Jako držitel věrnostní karty se automaticky stáváte členem klubu Rupexim Drive, tedy i přednostním zákazníkem v celém autokomplexu Rupexim zahrnujícím autoservis, prodej ojetých vozů, autolakovnu, velkosklad náhradních dílů a veškeré navazující služby.

Přejít na web Rupexim Drive

Aktuálně zlevněné zboží v Gulf Shopu

-15 Kč
Zelená káva
-10 Kč
Monster Energy Drink
-33%
Sluneční brýle
-20%
Servis klimatizace v autoservisu Rupexim
-10 Kč
Čerstvý pomerančový fresh
-10 Kč
Hot Dog
-40 Kč
Šňůrka na krk Gulf
-50 Kč
Zimní náplň do ostřikovačů 5l
-20%
Značkové oblečení Aston Martin a Gulf
-59 Kč
Vázané květiny

Sbíráte body na kartu PowercarD?

Máte-li vyhlídnutou odměnu ve věrnostním systému PowercarD, můžete na ní dále sbírat body, a to i na naší čerpací stanici. Tento věrnostní systém dále funguje beze změn, nelze ale zároveň s PowercarD využívat karty Advantage. Pokud se místo toho rozhodnete využívat věrnostní systém Gulf Advantage, naše obsluha Vám poradí, jak doposud nasbírané body vyčerpat.

Výhodné tankování pro firmy

S naší tankovací kartou Business budete mít přehled o výdajích za pohonné hmoty, flexibilní fakturaci a individuální nastavení ceny paliv. Podívejte se na kompletní specifikace karet, případně vám rádi poskytneme další informace na info@gulfoilprague.cz nebo na telefonu +420 724 679 691.

Registrace do slevového programu Rupexim Drive

Kontakt

+420 241 407 000
info@gulfoilprague.cz
Vídeňská 343
252 42 Vestec u Prahy
Součást autokomplexu